Szukaj
  • Rafał Myrta

To się opłaca! Które CPAP są warte swojej ceny?

Zaktualizowano: 17 cze 2020

Nie będzie o urządzeniach tanich, ale tych które warto kupić (moim zdaniem). Bez wątpienia opłaca się kupić urządzenia ResMed za sprawą promocji, która polega na dołączeniu do zestawu- w cenie urządzenia- podgrzewanej rury i nawilżacza. Nie są to urządzenia tanie ale za to warte każdej wydanej na nie złotówki. Szczególnie zwracam uwagę na najtańszy model manualny Elite.


Drugą bardzo dobrą opcją jest stary model Resmed Respironics REMStar System One Pro (manual). Lubie go za wysoko komfort oddechowy, niezniszczalną konstrukcję i funkcje CPAP-Check, która umożliwia automatyczne korekty ciśnienia co kilka nocy, o wartość +-3 cm H20. Gdybym miał kupić manual, wybrałbym właśnie ten model.


Jaki automat?


Aktualnie najtańszy "przyzwoity" Auto CPAP to Yuwell YH450. Przy niezbyt nasilonym i niepowikłanym bezdechu obturacyjnym to może być bardzo dobra opcja. Pewnie nie zgodzi się ze mną wiele osób ale uważam, że ze względu jakość/funkcjonalność świetnie wypada też AirSense i najdroższy w naszym zestawieniu BiPAP VAUTO.


#cpap #philips #resmed

103 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie