NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA

CZY MOGĘ KUPIĆ OD WAS CPAP?

Nie ma niestety takiej możliwości. Ale jak będziesz chciał, to skierujemy Cię do najlepszego (najtańszego, autoryzowanego) sprzedawcy, a może nawet pomożemy wynegocjować jakiś "ekstras". Jak zawsze najwyżej cenimy sobie niezależność i swobodę wyrażania opinii. To się na pewno nie zmieni!

CO WY Z TEGO MACIE?

Głównie satysfakcje. Dzięki temu, że CPAP Blog ma już dobrą "markę" dostajemy od producentów sprzęt do testów i piszemy dzięki temu dla Was kolejne recenzje. Prosimy informować sprzedawców, że jesteście odesłani przez CPAP Blog albo Dr CPAP - dzięki temu łatwiej nam działać.

DLACZEGO OPISY PRODUKTÓW SĄ "DZIWNE"?

W sklepach internetowych znajdziecie opisy tworzone przez marketingowców. Zasadniczo nic z nich nie wynika, poza tym, że każdy aparat jest świetny. Na Dr CPAP w miejscu opisów znalazły się moje prywatne opinie na temat urządzeń. W znakomitej większości poparte testami opisanymi na CPAP Blog (wyraźnie zaznaczam, gdy jest inaczej).

NIE ZNALAZŁEM CPAP, KTÓRY PLANUJE KUPIĆ

Ideą tego serwisu jest to, że sukcesywnie znajdą się w nim wszystkie dostępne na rynku CPAP'y. Jeżeli czegoś brakuje koniecznie do nas napisz, uzupełnimy bazę. Część produktów czeka jeszcze na dodanie do czasu jak je zobaczę/ przetestuję. Wyjątkiem są tylko urządzenia nie zarejestrowane/ nie dopuszczone do obrotu w Polsce.